מאיה מטאנס

הנדסת חשמל

ציטוט שמעורר בך השראה

"امشي على ما قدر الله والي كاتبه ربك بصير"-جدي خليل جهشان."
"אתה תרצה ואני ארצה ואלוהים יעשה מה שירצה צעד ואל תירא, הרי הכל נקבע ונחתם בידי בורא העולם!" – תרגום למה שנאמר לעיל על ידי סבא שלי זכרו לברכה חליל גהשאן

עובדה מעניינת שלא יודעים עליך

אוהבת לשתול צמחים, אוהבת צניעות, אוהבת להכיר אנשים חדשים, מסתכלת על בן אדם כבן אדם בלי לקשר אותו לדת צבע מין או לאום, ומכאן בין חבריי אני מוכרת עם השם של חברה עם כולם.

מהן השאיפות העתידיות או החלומות שלך?

מהילדות שלי חלמתי על עתיד טכנולוגי, עתיד מלא בטכנולוגיות שעוזרות לנו לעשות חובות באמצעות הפעלת מכונה בקליק אחד של on &off, אבל לא רק את זה אלא גם על עתיד שעוזר לנו להחלים מבעיות רפואיות שמאז ומתמיד היו סיבה לנטישת ילדים מהוריהם.
ומכאן ידעתי שהניווט שלי מתחיל בטכניון ואולי שגם שם יסתיים, התחלתו היא בתואר הנדסת חשמל, תואר של שילוב מדע טכנולוגיה ויזמות, דרך תואר זה אני שואפת לרכוש כל המיומנויות שמנסים להעביר לנו, וכולי אמונה שדרך תואר זה אדע לצעוד קדימה לעוד רמה של הכשרה לעוד רמה של פיתוח ולעוד הזדמנויות טובות.
לדעת לחלום ובגדול בא מתוך אמונה גדולה שהעולם אותי הוא צריך, מתוך אמונה שאולי יבוא היום ואהיה הסיבה שילדים יגדלו בבית שבו לא חסר אחד, ואולי גם אהיה הסיבה שאני ואהוביי נדע אחד את השני טוב יותר, ונוכל לדעת ימים טובים ביחד בתוך עולם יפה, בתוך עולם טכנולוגי.

עיר:

מאגר