תומר מלאך

הפקולטה להנדסה

החוג בו אתה לומד

הנדסת חשמל

ציטוט שמעורר בך השראה

"I have not failed. I'm just found 10,000 ways that won't work" – תומאס אדיסון

עובדה אחת עליך שלא כולם יודעים

יש לי הסמכה של מאמן כדורסל מוינגייט

מדוע לדעתך תהיה מנהיג שוליך טוב

אני מאמין שאהיה מנהיג שוליך טוב בגלל שאני לא אסכים להיות מנהיג שוליך לא טוב.
אני חושב שהיכולת שלנו כבני האדם להציב מולם אתגרים, לכבוש אותם ומיד לאחר מכן להציב לעצמם אתגר חדש, היא המהות שלנו בחיים האלו.
להציב לעצמנו אתגר יכול להיות מהדבר הפשוט ביותר כמו לרוץ 2 ק"מ, ועד להנחית אדם על הירח, אבל כאשר אנו מגדירים את מה שניצב מולנו כאתגר אנו נהיים דרוכים לקראתו, ומתכננים כיצד אנו נתמודד איתו.
אני החלטתי לאחר הצבא, כאשר ההורים שלי הגיעו למצב כלכלי בעייתי ולא יכלו לשלם על הלימודים האקדמיים שלי, להירשם ללימודי הנדסת חשמל באוניברסיטת בן גוריון למרות המצב שהמשפחה שלי ניצבה מולו.
ידעתי שככל הנראה אני אצטרך לממן את עצמי לחלוטין, וקיים סיכוי גבוהה מאוד שאפרוס את התואר, או אפילו לא אצליח לסיים אותו, אבל החלטתי שאני מוכרח לנסות.
עם הפיקדון הצבאי שהיה לי עשיתי קורס מאמני כדורסל בוינגייט, והשגתי עבודה בקבוצת הפועל באר שבע מספר שבועות לפני תחילת הסמסטר, כאשר לטובת אותה עבודה הייתי צריך להתחייב לשנה מלאה.
תוכניות הן תמיד משהו אחד, ומציאות היא משהו אחר לחלוטין, קיבלתי את הטלפון ממלגת שוליך ובעיית המימון שלי לתואר הפכה להרבה פחות משמעותית, המשכתי אמנם לעבוד כמאמן מכיוון שהתחייבתי עוד בטרם קבלת המלגה, אך הצלחתי לשלב גם התנדבות כמורה מקוון למתמטיקה במסגרת פרוייקט של משרד החינוך בנוסף שנה א' בתואר יחסית מוצלחת.
אני היום באתגר הבא שלי, שהוא תואר שני בהנדסת חשמל במסגרת מסלול מהיר של האוניברסיטה, ואני חושב כבר על האתגרים העתידיים שאני רוצה לקחת על עצמי.
אני שמח ומאושר מהבחירה שלי בתואר ואיך שהדברים הסתדרו, אני יודע שאני בר מזל, אבל אני משתדל לעבוד קשה כדי להצדיק את המזל הזה.
אני אסיים בזה שאני בעיקר מקווה שאהיה מנהיג שוליך טוב, אבל אני יודע שאתאמץ להיות טוב ככל שאוכל.

עיר:

כפר תבור